Jdi na obsah Jdi na menu
 

INFO

Tak jak to u nás vlastně je..??

 

Já (Klára) jsem v červnu 2011  nakrmit koníky. Protože se blížily prázdniny, tak jsem tam chodila krmit docela často. Někdy jsem čekala i pár hodin, než přijde Adéla (majitelka). Jednou jsem se zeptala, jestli bych si nemohla zkusit jednoho vyhřebelcovat. Protože je Áďa hodná a dovolila mi to a ukázala co a jak, tak mě vzala i poprvé na lonž. To jsem jela na Gárníkovi. Celé prázdniny jsem tam chodila pomáhat a starat se o zvířata. Samozřejmě jsem i jezdila. Vyzkoušela jsem si i jízdu na Hůrovi. Zvykli si na mě i pejskové, přestože se Denda zezačátku nenechala ani pohladit. Denda s Atíkem milujou aportování. Koně si na mě taky zvykli, ale musela jsem si u nich vybudovat respekt - nebylo to zrovna lehké, musím dopilovávat ještě dnes.

Áďa mě naučila jezdit na koni, starat se o ně, hřebelcovat je a krmit. Jezdím na Gárníkovi a občas i na Hůrovi. Hůru jsem i lonžovala a hodně ráda jsem ho krokovala, když byl po kastraci. Naučila mě nasadit ohlávku, uzdečku i sedlo. Také jsem se dozvěděla hodně o plemeni australský ovčák. Za všechno jí moc děkuju.

 
(Gárník flémuje)

 

Oficiální stránky:
www.malkov85.estranky.cz
Tam najdete více informací o našich zvířatech, o majitelích a o plemeni australský ovčák.. jsou tam i různé fotky .

dsc0000264.jpg

O MNĚ
Je mi 14 let a bydlím v xxx. Miluju zvířata, především koně. Jsem kamarádká, tak kdyby jste chtěli, můžete napísat - nawaali@seznam.cz. Více se tu už nebudu rozepisovat.. tak se mějte.
Klárka

2012-04-07-14.51.01.jpg
(můj pejsek Olík)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Bára, 19. 4. 2012 17:14)

Ahoj Klárko stránky se ti moc povedly a doufám že si budu moc přečíst další příběhy HU.GA.

Re: Pochvala

(Klárka, 19. 4. 2012 19:21)

Ahoj děkuju že se Ti líbí.. Nový příběhy jsou vždycky přidané o víkendu.. ;)